Powered by Smartsupp
X

W czym możemy Ci pomóc?

Przede wszystkim wsłuchamy się w Twoją historię. Przeanalizujemy obszary, w których działasz i wskażemy te, które poprawią Twoje wyniki. Profesjonalna wycena wartości przedsiębiorstwa i aktywów niematerialnych jest niezbędnym elementem optymalnego rozwoju działalności oraz maksymalizacji zysków. Piotr Sulewski – biegły skarbowy z ponad 8-letnim doświadczeniem, jako rzeczoznawca majątkowy, oferuje między innymi:

Piotr Sulewski ukończył studia Master of Business Administration (MBA) na uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jest absolwentem studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu „Badań i analiz marketingowych” oraz „Strategicznego zarządzania sprzedażą i zespołem sprzedaży”. Jest biegłym skarbowy przy Krajowej Administracji Skarbowej w Łodzi wpisanym pod numerem 87. Wieloletnie doświadczenie zarówno z zakresu marketingu, jak i przeprowadzanych wycen dla potrzeb sądowych pozwala mu na staranną i rzetelną analizę wartości, co przekłada się na duże zainteresowanie i pozytywne referencje klientów, których jest już ponad 300.

W jaki sposób działamy?

Aby zagwarantować rzetelną i jak najdokładniejszą wycenę wartości, w pierwszej kolejności zapoznajemy się z powierzonymi dokumentami, obszarem działań przedsiębiorstwa oraz celem, w ramach którego wycena ma zostać wykonana. Dla nowych klientów oferujemy bezpłatną konsultację, która pozwoli Państwu lepiej zapoznać się z metodami naszej pracy. Na każdym etapie współpracy oferujemy pełne wsparcie merytoryczne.

W kolejnym kroku przygotowujemy plan działań i omawiamy go razem z klientem. Znajdą tam Państwo opis oraz cenę usługi, a także termin realizacji. Po akceptacji planu podpisujemy umowę i przechodzimy do realizacji. Wyceny dokonujemy w oparciu o przepisy prawa, zasady rachunkowości oraz metody wyceny dobrane indywidualnie do każdego zlecenia. Na tym etapie dokładnie definiujemy wszystkie potrzeby i cele, które pragną Państwo osiągnąć. Pozwala to na precyzyjne określenie, jakie aktywa powinny zostać poddawane wycenie, aby w przyszłości móc podejmować odpowiednie decyzje strategiczne i inwestycyjne.

Po wykonaniu wyceny otrzymują od nas Państwo pełen raport z wykonanej wyceny i spotykamy się w celu omówienia wniosków. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do wyceny wartości, a także odpowiemy na pytania, które mogły pojawić się w tak zwanym międzyczasie. Gwarantujemy, że przygotowany przez nas raport będzie zawierał: zrozumiany opis wykorzystanych metod wyceny, założenia wyceny oraz wyniki przedstawione w sposób łatwy do przeanalizowania i zrozumienia.

Skorzystaj z wyceny biegłego sądowego rzeczoznawcy majątkowego

Jeśli potrzebują Państwo rzetelnej i profesjonalnej analizy przeprowadzonej przez doświadczonego rzeczoznawcę majątkowego wpisanego na listę biegłych skarbowych, zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z pierwszej, bezpłatnej konsultacji. Oferujemy szybką i rzetelną wycenę, wykonaną na podstawie odpowiednio dobranych metod wyceny.

Porozmawiajmy